O Nas

Kim jesteśmy?

TO EKIPA NASZYCH ORGANIZATORÓW

Dagmara – organizator, pomysłodawca i kierownik większości obozów – czyli nasz człowiek orkiestra, który najlepiej dba o organizację, przebieg obozu i opiekę nad dziećmi, na której zawsze można polegać i która najlepiej zadba o twoją pociechę. Mama, obecnie 20 latka, który jeździł na obozy i kolonie.

DIAX – Golden Retrievier spokojny, pogodny i przede wszystkim kochający dzieci. Będzie towarzyszył naszym grupom w wycieczkach górskich i nie tylko 🙂 Dzieci kochające zwierzęta będą mogły pomagać w opiece. 

Zespół

Jesteśmy grupą aktywnych i ciekawych świata ludzi, kochających zarażać dzieci miłością do podróży i poznawania nowych miejsc.

W naszym gronie są zarówno nauczyciele szkolni, jak również wychowawcy wypoczynku z uprawnieniami i doświadczeniem.

Wszyscy wychowawcy każdego roku przechodzą szkolenie przygotowujące do wyjazdu. W czasie szkolenia omawiane są zasady pracy z dziećmi, realizacji programu czy kontaktu z rodzicami.

Nasz zespół przygotowany jest do pracy z najmłodszymi dziećmi, które są pierwszy raz i potrzebują szczególnej uwagi, oraz młodzieżą, która również ma swoje oczekiwania i plany.

 

Jakość

Na bazie własnych doświadczeń jako rodzica powstał wyjątkowy pomysł na organizację wyjazdów dla dzieci. Początkowo wyjazdów związanych z programowaniem, obecnie w naszej ofercie znajdziesz również inne wyjazdy tematyczne.

Potrafię zrozumieć dziecko w nowej sytuacji, oraz rodzica po drugiej stronie, który martwi się o własną pociechę. Dokładam wszelkich starań, aby dzieci i rodzice czuli, że to właściwe miejsce. 

Na bazie doświadczeń zostały opracowane procedury i metody pracy z dziećmi, z różnymi potrzebami, które sprawdzają się do dzisiaj. Dlatego w gronie naszych stałych Klientów mamy obecnie nastolatków, którzy pierwszy raz byli z nami mając 9-10 lat. Kilkoro z nich obecnie przygotowuje się do pracy jako pomocnicy wychowawców.

Ale opieka to nie wszystko. Odpowiednie miejsce i organizacja czasu jest dla nas równie ważna. Staramy się dobierać miejsca wypoczynku, które nie muszą mieć standardu hotelowego, choć takie też znajdziesz w naszej ofercie, ale przede wszystkim muszą to być miejsca zadbane i czyste z bogatym i smacznym menu.

Dagmara

Nasz zespół

Poznaj naszą kadrę

Dagmara Glinka

Dyrektor programowy, właściciel, kierownik i wychowawca wypoczynku dla dzieci, animator, instruktor

Filip

Kierownik i wychowawca, nauczyciel w-f’u, trener podnoszenia ciężarów, z nami od 2015 roku

Mateusz

Wychowawca, instruktor programowania, kierownik wypoczynku. Z nami od 2017 roku.

lukasz wychowawca

Łukasz

Wychowawca wypoczynku, instruktor snowboardu, spec od zajęć sportowych, z nami od 2016 roku

Co mówią o nas rodzice?

To tylko kilka wybranych opinii. Dziękujemy za wszystkie dobre słowa! 🙂