O Nas

Kim jesteśmy?

TO EKIPA NASZYCH ORGANIZATORÓW

Dagmara – organizator, pomysłodawca i kierownik większości obozów – czyli nasz człowiek orkiestra, który najlepiej dba o organizację, przebieg obozu i opiekę nad dziećmi, na której zawsze można polegać i która najlepiej zadba o twoją pociechę. Mama, obecnie 20 latka, który jeździł na obozy i kolonie.

DIAX – Golden Retrievier spokojny, pogodny i przede wszystkim kochający dzieci. Będzie towarzyszył naszym grupom w wycieczkach górskich i nie tylko 🙂 Dzieci kochające zwierzęta będą mogły pomagać w opiece. 

Zespół

Jesteśmy grupą aktywnych i ciekawych świata ludzi, kochających zarażać dzieci miłością do podróży i poznawania nowych miejsc.

W naszym gronie są zarówno nauczyciele szkolni, jak również wychowawcy wypoczynku z uprawnieniami i doświadczeniem.

Wszyscy wychowawcy każdego roku przechodzą szkolenie przygotowujące do wyjazdu. W czasie szkolenia omawiane są zasady pracy z dziećmi, realizacji programu czy kontaktu z rodzicami.

Nasz zespół przygotowany jest do pracy z najmłodszymi dziećmi, które są pierwszy raz i potrzebują szczególnej uwagi, oraz młodzieżą, która również ma swoje oczekiwania i plany.

 

Jakość

Na bazie własnych doświadczeń jako rodzica powstał wyjątkowy pomysł na organizację wyjazdów dla dzieci. Początkowo wyjazdów związanych z programowaniem, obecnie w naszej ofercie znajdziesz również inne wyjazdy tematyczne.

Potrafię zrozumieć dziecko w nowej sytuacji, oraz rodzica po drugiej stronie, który martwi się o własną pociechę. Dokładam wszelkich starań, aby dzieci i rodzice czuli, że to właściwe miejsce. 

Na bazie doświadczeń zostały opracowane procedury i metody pracy z dziećmi, z różnymi potrzebami, które sprawdzają się do dzisiaj. Dlatego w gronie naszych stałych Klientów mamy obecnie nastolatków, którzy pierwszy raz byli z nami mając 9-10 lat. Kilkoro z nich obecnie przygotowuje się do pracy jako pomocnicy wychowawców.

Ale opieka to nie wszystko. Odpowiednie miejsce i organizacja czasu jest dla nas równie ważna. Staramy się dobierać miejsca wypoczynku, które nie muszą mieć standardu hotelowego, choć takie też znajdziesz w naszej ofercie, ale przede wszystkim muszą to być miejsca zadbane i czyste z bogatym i smacznym menu.

Dagmara

Nasz zespół

Poznaj naszą kreatywną kadrę

Dagmara Glinka

Dyrektor programowy, właściciel, kierownik i wychowawca wypoczynku dla dzieci, animator, instruktor

Agnieszka

Wychowawca, kierownik i animator. Istruktorka warsztatów kreatywnych i fotograficznych.

Mateusz

Wychowawca, instruktor programowania, kierownik wypoczynku. Instruktor programowania. Z nami od 2017 roku.

Filip

Kierownik i wychowawca, nauczyciel w-f’u, trener podnoszenia ciężarów, z nami od 2015 roku

lukasz wychowawca

Łukasz

Wychowawca wypoczynku, instruktor snowboardu, spec od zajęć sportowych, z nami od 2016 roku

Młoda Kadra

Od 2020 roku realizujemy program Młodej Kadry polegający na zatrudnianiu jako wsparcie na naszych wyjazdach najstarszych uczestników obozów (ukończone 16 lat).

Zatrudniona młodzież pełni funkcje wspierające wychowawców w opiece nad podopiecznymi i pomaga w prowadzeniu zajęć programowych.

Kto może dołączyć do programu?

  • osoby, które ukończyły 16 lat
  • osoby które były na naszych koloniach min. 3 razy
  • osoby, które pomyślnie przejdą proces rekrutacji
  • osoby, które mają zgodę rodziców/opiekunów prawnych

 

 

Co mówią o nas rodzice?

To tylko kilka wybranych opinii. Dziękujemy za wszystkie dobre słowa! 🙂

Zadzwoń :)